אוננות: חלק בריא והכרחי מהחיים

סיפורי סקס

325 מילים

אוננות לא חייבת להיות נושא טאבו. למעשה, יש לקבל ולעודד אותו כחלק בריא והכרחי מהחיים. הכרה ועיסוק בהנאה עצמית יכולים להביא יתרונות רבים הן פיזית והן נפשית.

מבחינה פיזית, אוננות משחררת מתח מיני שהצטבר. כאשר הגוף אינו מסוגל לשחרר מתח זה באמצעות יחסי מין או צורות אחרות של מגע פיזי עם בן זוג, אוננות יכולה לספק שחרור. זה יכול לחול גם על יחסי מין זוגיים – כאשר הדברים לא הולכים כמתוכנן, אוננות יכולה לעזור לספק צרכים פיזיים שעשויים להישאר לא מסופקים.

allsex
אוננות יכולה גם לעזור לווסת את רמות ההורמונים ולהפחית את הלחץ. השחרור הפיזי יכול לספק תחושה של רוגע ורווחה, כמו גם שחרור אנדורפינים, שהם משככי הכאבים הטבעיים של הגוף. ההיי הטבעי הזה יכול לספק דרך בטוחה ויעילה להפגת מתח, בדומה לאופן שבו אנשים מסוימים משתמשים בפעילות גופנית, נשימות עמוקות ופעילויות גופניות אחרות.

יתר על כן, אוננות מציעה סוג של חקירה עצמית, המאפשרת לאדם להכיר טוב יותר את גופו ואת נקודות ההנאה שלו. ידע זה יכול להיות מועיל לא רק להנאה של האדם, אלא גם לשביעות רצונו של בן זוגו. חקירה עצמית עוזרת לנו להבין את התשוקות, הפנטזיות והתשוקות שלנו, מה שיכול בסופו של דבר להעשיר את החוויה המינית שלנו.

בנוסף, עיסוק בהנאה עצמית יכול להביא יתרונות רגשיים ופסיכולוגיים. אוננות יכולה לעזור להגביר את הביטחון העצמי. על ידי חיבור עמוק יותר עם עצמנו ועם הגוף שלנו, אנו הופכים להיות יותר מקבלים ומעריכים את הערך שלנו ואת המיניות שלנו. זה יכול גם להביא תחושה של נוחות וביטחון ברגעים של בדידות או צורך. לבסוף, אוננות יכולה לספק הזדמנות ייחודית לתרגל אהבה עצמית ולטפח רגשות חיוביים של הערכה לעצמך.

תזכורת חשובה היא לא לפחד או להתבייש לעסוק בהנאה עצמית – זהו מעשה טבעי לחלוטין, ואין מה להתבייש. לכולנו יש צרכים ורצונות ייחודיים, והקדשת הזמן כדי לספק אותם חיונית לבריאות הפיזית והרגשית שלנו.

אז בפעם הבאה שאתם מרגישים קצת מדוכדכים, או פשוט רוצים לתת לעצמכם קצת אהבה נוספת, נסו הנאה עצמית! אוננות יכולה להציע יתרונות פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים משמעותיים, ויש לראות בה חלק בריא והכרחי מהחיים.

חדשות הגייז מאמרים נוספים

עיר הניגודים: לחקור את האטרקציות המגוונות והייחודיות של תל אביב

תל אביב, מרכז מטרופוליני בחוף המזרחי של הים התיכון של ישראל, נותרה אחד היעדים המעניינים ביותר…

עיר הניגודים: לחקור את האטרקציות המגוונות והייחודיות של תל אביב

התמכרות למין: התנהגויות מיניות ממכרות והשפעותיהן

התמכרות למין היא מצב המסומן על ידי עיסוק בצריכת גירויים מיניים למרות סיכונים מיידיים או עתידיים…

התמכרות למין: התנהגויות מיניות ממכרות והשפעותיהן

"לחוות את הקסם של רמת גן: עיר של קסם והתרגשות בישראל"

בתוך המגלופוליס השוקק של תל אביב חבויה העיר הישראלית המקסימה רמת גן. העיר המשגעת הזו ממוקמת…

"לחוות את הקסם של רמת גן: עיר של קסם והתרגשות בישראל"