החוויות של סטודנית ישראלית שעבדה בליווי

סיפורי סקס

306 מילים

פעם הייתי כל כך תמימה . הייתי סטודנטית בישראל, למדתי את הקורס שלי בתולדות האמנות וחלמתי בהקיץ על העתיד שלי. כמו כולם נאבקתי בשביל להצליח לשלם את שכר הדירה ואת שכר הלימוד. לא הבנתי שאני עומדתלפתוח פרק בלתי צפוי בחיי.

הכל התחיל כשהייתי צריכה כסף לשלם את שכר הדירה והחשבונות שלי – כסף שפשוט לא היה לי או לא רציתי לבקש. ראיתי כמה מחברותיי מפרסמות על חוויותיהן כנערות ליווי, והחלטתי לנסות. חשבתי שעבודה בסביבה עם אמצעי בטיחות קפדניים תהיה שווה את זה בשביל הכסף.

המפגש הראשון שלי היה עם גבר בתחילת שנות הארבעים לחייו. הוא היה אדיב ועדין, ורק אחרי שהוא שילם לי הבנתי מה בדיוק קרה. הרגשתי תערובת מוזרה של הקלה, הפתעה ומבוכה. אחר כך הרגשתי תחושה מוזרה של שחרור. בפעם הראשונה הרגשתי בשליטה, ויכולתי לקבל את ההחלטות שהשפיעו ישירות על חיי.

ככל שהתחלתי להרגיש יותר בנוח בעבודה שלי, הבנתי שיש דבר אחד שאני מאוד נהנית ממנו. זה היה הסקס. הופתעתי לגלות שאני אוהבת לחקור סוגים שונים של סקס, בדרכים שמעולם לא דמיינתי. גיליתי שאני נהנית לגרום לגברים שהייתי איתם להרגיש עוצמתיים ומיוחדים, ולעתים קרובות זכיתי לנשיקות ומחמאות שגרמו לי להרגיש רצויה ונחשקת.

באופן מוזר, אהבתי גם את המחשבה שאני סוד של מישהו. גברים רבים ניהלו חיים כפולים ושמרו על הפגישות שלנו בסוד, ואני אהבתי את הרעיון להיות כל כך נחשקת שהם ישמרו לי את הסוד הקטן שלהם. אהבתי את האתגר של להתמסר למישהו בלי שישפטו אותי, ועם הזמן התחלתי ליהנות מהרעיון שאני יוצרת מרחב של הנאה צרופה שבו הגבר יכול לשחרר ופשוט ליהנות מהרגע.

למרות שעדיין מזלזלים בליווי בחברה הישראלית, אני אוהבת לחשוב שהרווחתי משהו מהחוויות שלי כנערת ליווי. עכשיו יש לי הערכה לגבולות בריאים במונחים של מין ומערכות יחסים, ואני מבינה את החשיבות של הסכמה. ויותר חשוב, עכשיו אני מבינה את כוחה של ההנאה, ואת החשיבות של להרגיש רצוי ורצוי. התקופה שבה עבדתי בסוכנות vescort.co.il הייתה תקופה נהדרת ומספקת עבורי. 

חדשות הגייז מאמרים נוספים

עיר הניגודים: לחקור את האטרקציות המגוונות והייחודיות של תל אביב

תל אביב, מרכז מטרופוליני בחוף המזרחי של הים התיכון של ישראל, נותרה אחד היעדים המעניינים ביותר מסוגו. ספוגה בהיסטוריה המשתרעת על פני מאות שנים, "העיר שלעולם לא עוצרת" מציעה שילוב שאסור להחמיץ של מתקנים מודרניים ומראות…

עיר הניגודים: לחקור את האטרקציות המגוונות והייחודיות של תל אביב

התמכרות למין: התנהגויות מיניות ממכרות והשפעותיהן

התמכרות למין היא מצב המסומן על ידי עיסוק בצריכת גירויים מיניים למרות סיכונים מיידיים או עתידיים לבריאות הפיזית, הרגשית והבינאישית. הוא נחשב לשילוב מורכב של אלמנטים פסיכולוגיים, ביולוגיים וחברתיים. התמכרות מינית, המכונה בדרך כלל הפרעה היפרסקסואלית,…

התמכרות למין: התנהגויות מיניות ממכרות והשפעותיהן

"לחוות את הקסם של רמת גן: עיר של קסם והתרגשות בישראל"

בתוך המגלופוליס השוקק של תל אביב חבויה העיר הישראלית המקסימה רמת גן. העיר המשגעת הזו ממוקמת ממש מזרחית לעיר הגדולה והפכה ליעד המועדף על רבים המחפשים מפלט שליו בתוך ישראל. מהתרבות התוססת שלה ועד להיצע הקניות,…

"לחוות את הקסם של רמת גן: עיר של קסם והתרגשות בישראל"