מליצנים ועד סבתות, נישות פורנו הזויות

סיפורי סקס

295 מילים

על מה אתם חושבים כאשר מדברים על נישות פורנו? ואיזו נישה אהובה עליכם? האם יש סיכוי משהו מהרשימה הבאה הוא בהיסטוריית הדפדפן שלכם?

פורנו ליצנים – מה אתם מדמיינים בסרי פורנו, ערום וגוף חשוף. אבל יש אנשים שהם יותר בעניין של בגדי ליצן, פאה מתולתלת ואף אדום. לא יודע אם אלו חסכי ילדות או טראומות ילדות, אבל מסתבר שפורנו ליצנים סובר תאוצה. ולא תמיד הליצנים הם חמודים ומצחיקולים, לפעמים אלו הליצנים מהסוג המפחיד. 
פורנו סנטה קלאוס – אולי לא משהו ישראלי, אבל אתרי הפורנו מוכיחים כי זוהי נישה פופולרית, בעיקר לקראת חג המולד. פתאום חיפושי סנטה קלאוס מרקיעים שחקים באתרי הפורנו, ומושגים כמו 'SANTA'S LITTLE HELPER' מקבלים משמעות חדשה. 
סנטה קלאוס ידוע בתור הדמות שמתגמל ילדים טובים, אבל נראה שהוא אוהב במיוחד לתגמל ילדות רעות.
פורנו גודיזילה –  המינו המדוייק יותר הוא  קאיג'ו, אלו הן מפלצות ענק מהפולקלור היפני. האמת שלא נתקלנו בפורנו שכזה, רק קראנו עליו. מה שמעורר סקרנות גדולה לגבי האופן שבו זה מתצבע בפועל. האם זוהי תחפושת מגוחכת, או שיש משהו מרשים באמת?
לסבתא אין שיניים – כידוע שיניים זה הדבר שהכי לא בא בטוב על הזין שלכם. ובהתאם לכך יש בדיחות רבות על יכולות המציצה של סבתות ללא שיניים. אך מסתבר שהיפנים אינם מסתפקים בבדיחות. הם אוהבים לראות סבתות שולפות את השיניים התותבות ומתחילות למצוץ זין חם. 

סקס בזמן הנידה – אצל היהודים זה נחשב טאבו, ובכלל גם ברוב העולם לא נוהגים לעשות זאת. אך מנגד ישנן נשים שאומרות שהן מרגישות חרמניות במיוחד בתקופה זו, וגם גברים שנמשכים מאוד לנשים בתקופה זו. איננו יודעים מה עומד מאחורי זה, אולי זה בגלל נטיות ערפדיות ומשיכה לדם. אולי זה מגעיל אתכם, אבל אל תבואו אלינו בטענות, אנו רק מספרים לכם על זה. 

אז איזה פורנו אתם אוהבים לראות כאשר אתם מזמינים נערות ליווי מסוכנות  https://www.jrparlor.com או מבלים בדירות דיסקרטיות?

חדשות הגייז מאמרים נוספים

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

כשאת שומעת את המונח "נערת ליווי", מה עולה לך לראש? לעתים קרובות יותר מאשר לא, המונח מעלה דימויים של שערורייה וחוסר מוסריות. אבל כמי שעובד שנים בתעשייה, אני יכול להגיד לך שהמציאות הרבה יותר מורכבת. בראש ובראשונה, חשוב להבין כי המונח "נערת ליווי" מכסה…

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

מועדוני חשפנות הם כבר מזמן נושא של קסם ומחלוקת בחברה שלנו. מסרטים הוליוודיים ועד אגדות אורבניות, מוסדות אלה הוצגו לעתים קרובות כמקומות מוזנחים והוללים המנצלים נשים להנאת גברים. עם זאת, כמו בכל תעשייה אחרת, יש יותר במועדוני חשפנות ממה שנראה לעין. בפוסט בבלוג זה,…

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם חילופי זוגות או אורח החיים, הוא סוג של מערכת יחסים פתוחה שבה זוגות עוסקים בפעילות מינית עם אנשים או זוגות אחרים. מנהג שנוי במחלוקת זה היה נושא של קסם וסקרנות במשך עשרות שנים, עם מקורותיו שראשיתם במאה ה -16. עם…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה