מליצנים ועד סבתות, נישות פורנו הזויות

סיפורי סקס

295 מילים

על מה אתם חושבים כאשר מדברים על נישות פורנו? ואיזו נישה אהובה עליכם? האם יש סיכוי משהו מהרשימה הבאה הוא בהיסטוריית הדפדפן שלכם?

פורנו ליצנים – מה אתם מדמיינים בסרי פורנו, ערום וגוף חשוף. אבל יש אנשים שהם יותר בעניין של בגדי ליצן, פאה מתולתלת ואף אדום. לא יודע אם אלו חסכי ילדות או טראומות ילדות, אבל מסתבר שפורנו ליצנים סובר תאוצה. ולא תמיד הליצנים הם חמודים ומצחיקולים, לפעמים אלו הליצנים מהסוג המפחיד. 
פורנו סנטה קלאוס – אולי לא משהו ישראלי, אבל אתרי הפורנו מוכיחים כי זוהי נישה פופולרית, בעיקר לקראת חג המולד. פתאום חיפושי סנטה קלאוס מרקיעים שחקים באתרי הפורנו, ומושגים כמו 'SANTA'S LITTLE HELPER' מקבלים משמעות חדשה. 
סנטה קלאוס ידוע בתור הדמות שמתגמל ילדים טובים, אבל נראה שהוא אוהב במיוחד לתגמל ילדות רעות.
פורנו גודיזילה –  המינו המדוייק יותר הוא  קאיג'ו, אלו הן מפלצות ענק מהפולקלור היפני. האמת שלא נתקלנו בפורנו שכזה, רק קראנו עליו. מה שמעורר סקרנות גדולה לגבי האופן שבו זה מתצבע בפועל. האם זוהי תחפושת מגוחכת, או שיש משהו מרשים באמת?
לסבתא אין שיניים – כידוע שיניים זה הדבר שהכי לא בא בטוב על הזין שלכם. ובהתאם לכך יש בדיחות רבות על יכולות המציצה של סבתות ללא שיניים. אך מסתבר שהיפנים אינם מסתפקים בבדיחות. הם אוהבים לראות סבתות שולפות את השיניים התותבות ומתחילות למצוץ זין חם. 

סקס בזמן הנידה – אצל היהודים זה נחשב טאבו, ובכלל גם ברוב העולם לא נוהגים לעשות זאת. אך מנגד ישנן נשים שאומרות שהן מרגישות חרמניות במיוחד בתקופה זו, וגם גברים שנמשכים מאוד לנשים בתקופה זו. איננו יודעים מה עומד מאחורי זה, אולי זה בגלל נטיות ערפדיות ומשיכה לדם. אולי זה מגעיל אתכם, אבל אל תבואו אלינו בטענות, אנו רק מספרים לכם על זה. 

אז איזה פורנו אתם אוהבים לראות כאשר אתם מזמינים נערות ליווי מסוכנות  https://www.jrparlor.com או מבלים בדירות דיסקרטיות?

חדשות הגייז מאמרים נוספים

עיר הניגודים: לחקור את האטרקציות המגוונות והייחודיות של תל אביב

תל אביב, מרכז מטרופוליני בחוף המזרחי של הים התיכון של ישראל, נותרה אחד היעדים המעניינים ביותר מסוגו. ספוגה בהיסטוריה המשתרעת על פני מאות שנים, "העיר שלעולם לא עוצרת" מציעה שילוב שאסור להחמיץ של מתקנים…

עיר הניגודים: לחקור את האטרקציות המגוונות והייחודיות של תל אביב

התמכרות למין: התנהגויות מיניות ממכרות והשפעותיהן

התמכרות למין היא מצב המסומן על ידי עיסוק בצריכת גירויים מיניים למרות סיכונים מיידיים או עתידיים לבריאות הפיזית, הרגשית והבינאישית. הוא נחשב לשילוב מורכב של אלמנטים פסיכולוגיים, ביולוגיים וחברתיים. התמכרות מינית, המכונה בדרך כלל…

התמכרות למין: התנהגויות מיניות ממכרות והשפעותיהן

"לחוות את הקסם של רמת גן: עיר של קסם והתרגשות בישראל"

בתוך המגלופוליס השוקק של תל אביב חבויה העיר הישראלית המקסימה רמת גן. העיר המשגעת הזו ממוקמת ממש מזרחית לעיר הגדולה והפכה ליעד המועדף על רבים המחפשים מפלט שליו בתוך ישראל. מהתרבות התוססת שלה ועד…

"לחוות את הקסם של רמת גן: עיר של קסם והתרגשות בישראל"