מליצנים ועד סבתות, נישות פורנו הזויות

סיפורי סקס

295 מילים

על מה אתם חושבים כאשר מדברים על נישות פורנו? ואיזו נישה אהובה עליכם? האם יש סיכוי משהו מהרשימה הבאה הוא בהיסטוריית הדפדפן שלכם?

פורנו ליצנים – מה אתם מדמיינים בסרי פורנו, ערום וגוף חשוף. אבל יש אנשים שהם יותר בעניין של בגדי ליצן, פאה מתולתלת ואף אדום. לא יודע אם אלו חסכי ילדות או טראומות ילדות, אבל מסתבר שפורנו ליצנים סובר תאוצה. ולא תמיד הליצנים הם חמודים ומצחיקולים, לפעמים אלו הליצנים מהסוג המפחיד. 
פורנו סנטה קלאוס – אולי לא משהו ישראלי, אבל אתרי הפורנו מוכיחים כי זוהי נישה פופולרית, בעיקר לקראת חג המולד. פתאום חיפושי סנטה קלאוס מרקיעים שחקים באתרי הפורנו, ומושגים כמו 'SANTA'S LITTLE HELPER' מקבלים משמעות חדשה. 
סנטה קלאוס ידוע בתור הדמות שמתגמל ילדים טובים, אבל נראה שהוא אוהב במיוחד לתגמל ילדות רעות.
פורנו גודיזילה –  המינו המדוייק יותר הוא  קאיג'ו, אלו הן מפלצות ענק מהפולקלור היפני. האמת שלא נתקלנו בפורנו שכזה, רק קראנו עליו. מה שמעורר סקרנות גדולה לגבי האופן שבו זה מתצבע בפועל. האם זוהי תחפושת מגוחכת, או שיש משהו מרשים באמת?
לסבתא אין שיניים – כידוע שיניים זה הדבר שהכי לא בא בטוב על הזין שלכם. ובהתאם לכך יש בדיחות רבות על יכולות המציצה של סבתות ללא שיניים. אך מסתבר שהיפנים אינם מסתפקים בבדיחות. הם אוהבים לראות סבתות שולפות את השיניים התותבות ומתחילות למצוץ זין חם. 

סקס בזמן הנידה – אצל היהודים זה נחשב טאבו, ובכלל גם ברוב העולם לא נוהגים לעשות זאת. אך מנגד ישנן נשים שאומרות שהן מרגישות חרמניות במיוחד בתקופה זו, וגם גברים שנמשכים מאוד לנשים בתקופה זו. איננו יודעים מה עומד מאחורי זה, אולי זה בגלל נטיות ערפדיות ומשיכה לדם. אולי זה מגעיל אתכם, אבל אל תבואו אלינו בטענות, אנו רק מספרים לכם על זה. 

אז איזה פורנו אתם אוהבים לראות כאשר אתם מזמינים נערות ליווי מסוכנות  https://www.jrparlor.com או מבלים בדירות דיסקרטיות?

חדשות הגייז מאמרים נוספים

נערות ליווי: לחקור את עולם החברות המקצועית

בחברה המודרנית, הרעיון של שכירת נערת ליווי הפך מקובל יותר ואפילו מקובל חברתית. עם זאת, המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית, הקשורה לפעילות בלתי חוקית או ניצול. במציאות, עולם הליווי המקצועי הוא הרבה יותר מגוון ומורכב ממה…

נערות ליווי: לחקור את עולם החברות המקצועית

המדריך האולטימטיבי למסיבות רווקים: חגיגה של אחווה וזיכרונות

מסיבת רווקים, הידועה גם בשם מסיבת רווקים או ערב דולרים, היא חגיגה הנערכת עבור גבר שעומד להתחתן. זהו זמן עבור החתן וחבריו הקרובים ביותר להיפגש וליצור זיכרונות בלתי נשכחים לפני שהוא נכנס לנישואין. בעוד שמסיבות רווקים קשורות לעיתים קרובות…

המדריך האולטימטיבי למסיבות רווקים: חגיגה של אחווה וזיכרונות

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט לתוך התעשייה השנויה במחלוקת

המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות תגובות ודעות שונות מאנשים. יש שיראו בו מקצוע בלתי מזיק, בעוד שאחרים יראו בו תחום עבודה לא מוסרי ומשפיל. אבל מעבר לוויכוחים ולשיפוטים החברתיים, המציאות היא שנערות ליווי הן חלק מתעשייה משגשגת ורווחית…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מבט לתוך התעשייה השנויה במחלוקת