מסיבות רווקים: מה שאתה צריך לדעת

סיפורי סקס

298 מילים

מסיבות רווקים הן דרך מסורתית עבור חתן לעתיד לחגוג עם חבריו לפני החתונה. אנשים רבים לא יודעים למה לצפות כאשר הם משתתפים במסיבת רווקים, אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת על תכנון וזריקה האולטימטיבית לפני שאתה אומר "אני עושה".

היסודות

מסיבות רווקים היו פופולריות במשך מאות שנים ובדרך כלל כוללות חברים גברים המשתתפים בפעילויות כמו השתתפות במועדון חשפנות, גולף, דיג, קמפינג, השכרת אוטובוס מסיבות ומשחקי וידאו. עם זאת, אין דרך נכונה או לא נכונה לערוך מסיבת רווקים. המטרה היא ליצור אירוע מהנה ובלתי נשכח המוקדש לרגעי החופש האחרונים של החתן לפני קשירת הקשר.

מי מתכנן את זה?

באופן מסורתי, מסיבת הרווקים מאורגנת על ידי חבריו ו/או החתנים של החתן. מקובל שלפחות אחד מהמעורבים לוקח אחריות על תכנון וביצוע מסיבת הרווקים, מה שדורש תשומות מהחתן לעתיד לאיזה סוג של אירוע הוא רוצה.

עלויות

מסיבות רווקים יכולות לנוע בין זול ליקר, בהתאם למטרות והיקף האירוע. אפשר לשמור על עלויות נמוכות באמצעות אירוח ארוחת ערב בבית החתן, ברביקיו בחצר האחורית, או אפילו שכולם ישכרו בקתה לסוף השבוע.

ככל שתהיו יצירתיים יותר, כך תוכלו לצפות לשלם יותר. אפשרויות יקרות יותר למסיבת רווקים יכולות לכלול השכרת מסעדה ללילה, טיול בלאס וגאס או השכרת יאכטה.

שיקולים חשובים

כאשר מתכננים מסיבת רווקים, חשוב לקחת בחשבון את העדפות החתן, כמו גם כל חששות של הכלה לעתיד. לדוגמה, אם החתן אינו נוח עם חשפניות, אז עדיף להימנע מסוג זה של פעילויות. כמו כן, הקפידו להציב ולתקשר גבולות לפעילות המסיבה ושלבו צנצנת טיפים למשקאות ושירותים.

כשהאירוע יסתיים

לבסוף, זכרו לאסוף אחרי עצמכם ולהשליך כראוי כל זבל ממסיבת הרווקים. דאגו להודות לחתן על שאיפשר לכולם לחגוג את הרגע האחרון שלו לפני היום הגדול ולתת לו כמה מילות פרידה של חוכמה.

מסיבות רווקים הן דרך מיוחדת עבור חברים לשלוח את החתן לעתיד בסטייל מפואר לפני יום חתונתו. אם אתה מבין את ההנחיות שסופקו לעיל, אז אתה והחתן יוכלו ליהנות מאירוע מהנה ובלתי נשכח שכולם יחשבו עליו בחיבה.

חדשות הגייז מאמרים נוספים

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

כשאת שומעת את המונח "נערת ליווי", מה עולה לך לראש? לעתים קרובות יותר מאשר לא, המונח מעלה דימויים של שערורייה וחוסר…

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

מועדוני חשפנות הם כבר מזמן נושא של קסם ומחלוקת בחברה שלנו. מסרטים הוליוודיים ועד אגדות אורבניות, מוסדות אלה הוצגו לעתים קרובות…

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם חילופי זוגות או אורח החיים, הוא סוג של מערכת יחסים פתוחה שבה זוגות עוסקים בפעילות מינית עם…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה