5 סיבות לחקור פנטזיות ארוטיות וכיצד להתחיל

סיפורי סקס

527 מילים

למרות שזה עדיין עשוי לשאת סטיגמה בלקסיקון התרבותי, אין להתעלם מחקירת פנטזיות ארוטיות כשמדובר ביצירת קשר נלהב ואינטימי עם בן / בת הזוג שלך. פנטזיות ארוטיות הן דרך מצוינת לפתוח שיחות עמוקות ומשמעותיות יותר עם בן הזוג, להבין מטרות, ולהגביר את ההנאה והסיפוק בחדר המיטות. הנה 5 סיבות מדוע חקר פנטזיות ארוטיות צריך להיות על סדר היום שלך:

זה מעמיק את הקשר שלך

חקירת הפנטזיות הפרועות ביותר שלך עם בן / בת הזוג שלך יכולה להגביר את רמת האינטימיות והאמון שלך. כשאתם נפתחים בפני בני הזוג שלכם לגבי הדברים שאתם חוששים שהם "שם בחוץ" מכדי לדון בהם, אתם מראים להם כמה אתם מוכנים לבטוח בהם וכמה אתם מוכנים להיפתח אליהם. זה יוצר קשר משמעותי יותר שיכול להוביל למערכת יחסים מספקת יותר.

פורטל מומלץ XL Girls
זה מגביר את ההנאה שלך

חקירת הפנטזיות הארוטיות שלך, גם אם הן מעולם לא מומשו, יכולה לעתים קרובות להוביל להנאה רבה יותר בחדר המיטות. לעתים קרובות יכולה להיות חרדה מסוימת כאשר דנים בפנטזיות עם בן הזוג שלך בגלל הפחד משיפוט או דחייה. עם זאת, לאחר מרחב בטוח אשר השותף שלך יוצר שבו אתה יכול בבטחה לחקור את הרצונות שלך יכול לעתים קרובות להוביל להבנה טובה יותר של מה באמת מדליק את שניכם.

זה מקדם מודעות עצמית

חקירת הפנטזיות הארוטיות שלך יכולה לעזור לך או לבן זוגך להיות מודעים יותר לעצמם. ככל שתלמדו יותר על הפעולה והדיאלוג שהכי מלהיבים אתכם, תהפכו לבקיאים במה שבאמת מדליק אתכם, מה שיוביל לשיפור הביטחון בחדר המיטות.

זה מאפשר לך להתנסות בבטחה

בשל השיחה המוגברת והאמון שחקירת פנטזיות ארוטיות מעודדת, אתה והשותף שלך יכולים לחקור בביטחון רב יותר מגוון רחב של פעילויות בתוך גבול בטוח ומובן הדדית. גישה למגוון רחב יותר של פעילויות מאפשרת מידה רחבה יותר של הנאה וסיפוק.

זה משחרר את הדמיון שלך

הפנטזיות שלך לא חייבות להישאר בחדר השינה. חקירה ודיבור על הפנטזיות שלך מאפשר לך להפתיע את השותף שלך עם לילה "ספונטני" או יום של פנטזיה מתעורר לחיים. זה יכול לכלול משהו פשוט כמו שליחת טקסט סוגסטיבי בעבודה או מורכב כמו שניכם משחק סצנה מהפנטזיה המשותפת האחרונה שלכם.

אז איך מתחילים לחקור פנטזיות ארוטיות? הנה כמה צעדים שיעזרו לך ולבן זוגך לחקור פנטזיות ארוטיות יחד:

1. קבעו את כללי היסוד: חשוב שגם אתם וגם בן הזוג שלכם תסכימו על מערכת גבולות שתגרום לשניכם להרגיש בנוח. זה יכול לכלול את הפרטים של אילו פנטזיות אתה מוכן לחקור בחדר השינה או שאתה יכול להגדיר מילה בטוחה כאשר אתה מרגיש משהו יוצא מכלל שליטה.

2. דברו יחד על פנטזיות: ברגע שיש לכם מערכת ברורה של כללי יסוד, שניכם צריכים לדון בפנטזיות שלכם בפתיחות ובכנות. זה יכול לכלול תיאור מילולי של כמה דברים שהייתם רוצים לנסות בחדר השינה או אפילו לשחק משחק כמו "אמת או העזה" המאפשר לכם לחקור את הרצונות אחד של השני ללא חשש משיפוט.

3. ממש את הפנטזיות שלך: ברגע שאתה ובן זוגך מרגישים בנוח עם הפנטזיות אחד של השני, אתה יכול לאט לאט להתחיל לשלב אותם בפעילויות בחדר השינה שלך. זה יכול לכלול הוספת פריטי לבוש שונים כחלק ממשחק תפקידים, התנסות בתנוחות שונות, או אפילו שילוב צעצועי מין שונים בשגרה שלך.

חקירת הפנטזיות שלך ושילובן בפעילויות בחדר השינה שלך יכולה להוביל לחיי מין מסופקים יותר, כמו גם לקשר עמוק ואינטימי יותר בינך לבין בן זוגך. אל תפחדו לחקור את הרצונות הפרועים ביותר שלכם, שכן שיחה כנה ופתוחה עליהם מובילה לעתים קרובות לחיי מין מלאי תשוקה ומספקים.

חדשות הגייז מאמרים נוספים

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

כשאת שומעת את המונח "נערת ליווי", מה עולה לך לראש? לעתים קרובות יותר מאשר לא, המונח מעלה דימויים של שערורייה וחוסר מוסריות. אבל כמי שעובד שנים בתעשייה, אני יכול להגיד לך שהמציאות הרבה יותר מורכבת. בראש ובראשונה,…

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

מועדוני חשפנות הם כבר מזמן נושא של קסם ומחלוקת בחברה שלנו. מסרטים הוליוודיים ועד אגדות אורבניות, מוסדות אלה הוצגו לעתים קרובות כמקומות מוזנחים והוללים המנצלים נשים להנאת גברים. עם זאת, כמו בכל תעשייה אחרת, יש יותר במועדוני…

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם חילופי זוגות או אורח החיים, הוא סוג של מערכת יחסים פתוחה שבה זוגות עוסקים בפעילות מינית עם אנשים או זוגות אחרים. מנהג שנוי במחלוקת זה היה נושא של קסם וסקרנות במשך עשרות שנים,…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה