סיפורי סקס

403 מילים

כל מה שצריך לדעת על זקפות

כשמדובר בבריאות הגופנית והמינית של גברים, דיון בזקפה יכול לעתים קרובות להיות נושא לא נוח. אבל זה לא אומר שאתה צריך להירתע מללמוד על אחד התפקודים החשובים ביותר של הגוף שלך. במילים פשוטות, זקפה היא מצב של עוררות או ריגוש מיני מוגבר שבו הפין הופך מוצק ומעורב בדם, ומאפשר לגברים לחדור לבן זוג. אבל ישנם מספר גורמים שנכנסים להשגת זקפה ושמירה עליה, והבנת הפרטים הקטנים של תהליך זה יכולה לעזור להקל על חרדות פוטנציאליות ולהכין טוב יותר גברים לפעילות מינית.

בבסיסה, זקפה היא תגובה לגירוי מיני. בדרך כלל, זקפה מתחילה עם עוררות נפשית, כגון פנטזיות מיניות, או גירוי פיזי, כגון עיסוי של איברי המין. רגשות מעוררים אלה מעוררים שחרור של הורמונים מסוימים, אנדורפינים ומוליכים עצביים, מה שמוביל לזרימת דם מוגברת לפין. זרם זה של דם גורם לפין להתנפח ולהתקשות, ומכאן המונח "זקפה".

https://no1realescorts.com/
בעוד שמצבים פיזיים בודדים כגון סוכרת, בעיות במחזור הדם והפרעות בכלי הדם יכולים לשחק תפקיד בהשגת זקפה, תנאים אלה לא תמיד קיימים או אחראים לבעיות זיקפה. למעשה, על פי Psychology Today, 70% מהגברים מעל גיל 70 אינם חווים בעיות זיקפה. בנוסף, בעיות פסיכולוגיות, כגון חרדת ביצוע, תחושות של חוסר התאמה, טראומת ילדות, דיכאון ומתח, יכולות כולן להתבטא בבעיות זיקפה. במקרים רבים, שילוב כלשהו של גורמים רגשיים ופיזיים נמצאים במשחק.

אז מה אתה יכול לעשות כדי לעזור לשמור על זקפה חזקה, בין אם זה כדי לטפל בבעיות קיימות או כדי לעזור למנוע כל הופעה? היו סמוכים ובטוחים, ישנן דרכים רבות להבטיח את הזקפה הטובה ביותר האפשרית, כגון פעילות גופנית באופן קבוע, אכילת תזונה מאוזנת והימנעות מסמים ואלכוהול. בנוסף, תקשורת עם שותף והתנסות בטכניקות גירוי שונות עשויות להועיל.

בסופו של דבר, הגורם החשוב ביותר בהשגת זקפה הוא להרגיש נוח ונינוח, הן נפשית והן פיזית. אם מתח, חרדה או דיכאון מפריעים, חשוב לקבל עזרה. בין אם זה באמצעות שיחה עם בן זוג, פנייה לעזרה רפואית או מציאת פתרונות חלופיים כגון יוגה ומדיטציה, חשוב להיות מודעים לאופן שבו רגשות ותגובות שונות לפעילות מינית יכולים להשפיע על איכות הזקפה.

הודות להתקדמות המדע והרפואה המודרניים, ניתן כיום לטפל בתפקוד לקוי של זיקפה במגוון דרכים כגון תרופות דרך הפה, מכשירי ואקום וזריקות לפין. אמנם זה נורמלי להרגיש חשש או נבוך לנהל דיון עם שותף או רופא על תפקוד לקוי של זיקפה, זכור כי הם שם כדי לעזור. אל תחששו לשאול שאלות או לבקש עזרה במידת הצורך. אחרי הכל, חשוב לזכור שאין שום דבר רע בבעיות זיקפה – הן חלק מהחיים של גברים רבים, ופנייה לעזרה היא הדרך הטובה ביותר להבטיח חיי מין מספקים ובריאים.

חדשות הגייז מאמרים נוספים

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

כשאת שומעת את המונח "נערת ליווי", מה עולה לך לראש? לעתים קרובות יותר מאשר לא, המונח מעלה דימויים של שערורייה וחוסר מוסריות.…

החיים הסודיים של נערות ליווי: נקודת מבט מבפנים

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

מועדוני חשפנות הם כבר מזמן נושא של קסם ומחלוקת בחברה שלנו. מסרטים הוליוודיים ועד אגדות אורבניות, מוסדות אלה הוצגו לעתים קרובות כמקומות…

העולם השנוי במחלוקת של מועדוני החשפנות: לחקור את האמת מאחורי הזוהר והזוהר

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה

סווינגינג, הידוע גם בשם חילופי זוגות או אורח החיים, הוא סוג של מערכת יחסים פתוחה שבה זוגות עוסקים בפעילות מינית עם אנשים…

סווינגרס: לחקור את עולם הלא-מונוגמיה בהסכמה